root / politika / seimas / kontaktas / :source/gov/lrs/ad / :changes

Formats: HTML, CSV, JSON, ASCII

id seimo_narys rūšis reikšmė
000b564d ce2cda54 El. p. Antanas.Matulas@lrs.lt
00766f7f 09cb4031 Darbo telefonas 2396653
017aa1df d48bfb3b Asmeninė interneto svetainė http://vingriene.blogspot.lt
01d9996d 0b27ebd6 Darbo telefonas 2396696
02328bc8 2d897e28 Asmeninė interneto svetainė http://www3.lrs.lt/pls/inter/www_tv.show?id=9982,1,96
027f0bdd ac3e77a1 Darbo telefonas 2396663
02add11f 4395a613 Darbo telefonas 2396959
0319db22 8929f22a Darbo telefonas 2396639
0486c0cf b336e556 Darbo telefonas 2396612
056af62a 0749aff9 Darbo telefonas 2396755
05dd69ee 4b0111cb Asmeninė interneto svetainė https://www.facebook.com/Gumuliauskas.Arunas/
05e5993d a8c510e0 Darbo telefonas 2396675
076693b7 105662bd Darbo telefonas 2396651
080684a8 970b137f Darbo telefonas 2396683
088fcdc5 970b137f El. p. Agne.Sirinskiene@lrs.lt
08ae1e07 729b4501 Darbo telefonas 2396627
08b77350 dd8701cf El. p. gintautas.buzinskas@lrs.lt
09748598 0144115d Darbo telefonas 2396634
0b046794 379c617f El. p. Sergejus.Jovaisa@lrs.lt
0c2e0e06 4efdfc45 Darbo telefonas 2396713
0cbc4b9e 0ea088f3 El. p. kabobe@lrs.lt
0e83d6ae 394eca1b Darbo telefonas 2396676
0e8ee873 ccfabd5a El. p. Petras.Grazulis@lrs.lt
10ad059f 15188eb9 El. p. rodovy@lrs.lt
10c09446 f22fc734 Darbo telefonas 2396978
115dcd1e 659cd9d4 El. p. Levute.Staniuviene@lrs.lt
11796865 105662bd Asmeninė interneto svetainė http://www.degutiene.lt
11883f66 43b64d0f El. p. Juozas.Bernatonis@lrs.lt
11d55721 0605da09 Asmeninė interneto svetainė http://puteikis.lt
1286d075 2d897e28 El. p. irsiau@lrs.lt
12d9c389 4fc59c6c Darbo telefonas 2396920
12f2572b cee5a895 Asmeninė interneto svetainė https://www.facebook.com/Stasys.Tumenas.LRS
13c9d0e2 6a7139bf El. p. Petras.Nevulis@lrs.lt
14536fdc 105662bd El. p. irdegu@lrs.lt
14dfe0c9 50cddc66 Darbo telefonas 2396642
163689f0 ffaa9a30 Darbo telefonas 2396827
17f057e3 394eca1b El. p. Ricardas.Juska@lrs.lt
1822d08b f41f3768 El. p. ankubi@lrs.lt
196f721e ffaa9a30 Asmeninė interneto svetainė http://www.lrs.lt/sip/portal.show?p_r=20303&p_k=1
1bc347f0 86da9ef7 Darbo telefonas 2396662
1bf74259 dc665d62 El. p. Vytautas.Juozapaitis@lrs.lt
1cd14754 dc6a5fec El. p. Agne.Bilotaite@lrs.lt
1e0df20c dc665d62 Darbo telefonas 2396559
1e3ba463 d8e70044 El. p. Viktoras.Pranckietis@lrs.lt
1fad288d ce2fe9af El. p. Dainius.Gaizauskas@lrs.lt
20271fd5 d48bfb3b Darbo telefonas 2396723
20a14815 4b0111cb El. p. Arunas.Gumuliauskas@lrs.lt
2105cc65 7117f01a El. p. julius.dautartas@lrs.lt
210f78c5 99ef05bc El. p. donatas.jankauskas@lrs.lt
212c69ae f42d1580 Darbo telefonas 2396664
216c2b36 41c073e0 El. p. Ausra.Papirtiene@lrs.lt
2335284c 2ef6346c Asmeninė interneto svetainė http://www.lrs.lt/EmanuelisZingeris
2349ddb5 ad024044 Darbo telefonas 2396705
235406cf 5a4db713 Darbo telefonas 2396618
2449278e d9d99853 Asmeninė interneto svetainė http://www.veryga.lt
24b6be37 0446b961 El. p. Julius.Sabatauskas@lrs.lt
2641c723 822e9875 Darbo telefonas 2396691
26c9b42f 92119928 El. p. Monika.Navickiene@lrs.lt
2738f712 71e87e66 El. p. Michal.Mackevic@lrs.lt
29c27c07 2d897e28 El. p. Irena.Siauliene@lrs.lt
2abc5f0f f65e97c7 El. p. Kazys.Starkevicius@lrs.lt
2ace602f ad024044 Asmeninė interneto svetainė http://www.lrs.lt/sip/portal.show?p_r=20302&p_k=1
2c93a717 28ffd7ec Asmeninė interneto svetainė http://strelciunas.lt
2cbb8950 d788e271 Darbo telefonas 2396701
2ea5cd41 31314cbb Darbo telefonas 2396606
2f0c66bc 4fc59c6c Asmeninė interneto svetainė http://www.algirdasbutkevicius.lt/
30ca2393 31314cbb Asmeninė interneto svetainė http://www.lrs.lt/ruonis
30ddf21e 83c995c6 Darbo telefonas 2396321
31cf47bf 0e091d97 El. p. Radvile.Morkunaite@lrs.lt
3293f4e6 a705f839 Asmeninė interneto svetainė http://www.liberalai.lt/politikas/steponavicius-gintaras
33e0ef6e f41f3768 Darbo telefonas 2396658
3458deec 86f77e31 Darbo telefonas 2396311
34637952 ce2fe9af Darbo telefonas 2396620
36d8020b cee5a895 Darbo telefonas 2396615
36ea9f03 7e00e9b7 El. p. Gabrielius.Landsbergis@lrs.lt
39e07daa 891d4e8d El. p. jurazm@lrs.lt
3a581dfc 5a4db713 El. p. Alfredas.Nauseda@lrs.lt
3c928ae6 9dc2b745 El. p. Valius.Azuolas@lrs.lt
3cd5131b dc6a5fec Darbo telefonas 2396629
3d2344d3 961106d6 El. p. aldona.balsiene@lrs.lt
3ddf9c92 677a4cfe El. p. Vytautas.Rastenis@lrs.lt
3dfea374 28ffd7ec El. p. Algis.Strelciunas@lrs.lt
3e81c9b3 fb9aae46 El. p. Rita.Tamasuniene@lrs.lt
3eb9e8e9 4e22c4e2 Darbo telefonas 2396732
3ebab03b 390a6f4a Darbo telefonas 2396711
3fd7de1e 52875cf1 El. p. Kestutis.Kuzmickas@lrs.lt
405125af c1a995b1 Darbo telefonas 2396731
4076592c f85b0f1d El. p. Kestutis.Bacvinka@lrs.lt
40e9ee99 43b64d0f Darbo telefonas 2396649
4281fb93 916f9e6b Darbo telefonas 2396605
42c2129b f84f5478 El. p. vladimiras.prudnikovas@lrs.lt
431c0e55 9ef4b2b9 El. p. algirdas.vrubliauskas@lrs.lt
440eabe0 987efc84 Darbo telefonas 2396646
44886808 f65f0baa Darbo telefonas 2396688
462e57a6 9a066bf9 Darbo telefonas 2396667
475b46a5 570b92f7 El. p. Povilas.Urbsys@lrs.lt
475dce62 86da9ef7 El. p. Algimantas.Salamakinas@lrs.lt
47a9448d 891d4e8d El. p. Jurgis.Razma@lrs.lt
47df14ee e04aacb3 Darbo telefonas 2396689
48ef3d26 da9252be Darbo telefonas 2396625